Príde šofér tiráku do motorestu, objedná si jedlo a pitie a s chuťou sa do toho pustí. Vtom prídu traja chlapi na harlejoch, usadia sa pri jeho stole a jedlo mu zjedia, pitie vypijú. Šofér nič, zaplatí a odíde. Tí chlapi si medzi sebou hovoria: „Ten šofér bol buď pekný srab, alebo sa nevedel byť.”
Začuje to čašník a pritaká im: „Fakt bol nejaký divný a asi ani šoférovať nevie. Teraz práve na parkovisku prešiel tri motorky.”
Úplne prirodzenou reakciou na stúpajúcu cenu ropy na svetových trhoch v uplynulých dňoch je zvyšovanie cien pohonných hmôt i u nás. Od zajtra budeme na čerpacích staniciach platiť za benzín i naftu v priemere o 0,02 € (0,60 Sk) viac.